Materiał:

Trwały, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał. Ubrania z tej tkaniny będą trwać dłużej niż jeden sezon, ponieważ doskonale zachowują swój kształt po wielokrotnych praniach, praktycznie nie marszczą się. Do bezwarunkowych zalet materiału można zaliczyć fakt, że Terylene doskonale zachowuje kolor, co oznacza, że nadruk nie wypali się i nie wyblaknie.

Skład: 100% terylenu.

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny terylenowej jest bardzo prosta – do prania tego materiału nadają się wszystkie tryby prania w pralce, ubrania natychmiast wysychają, zalecamy prasowanie ubrań od spodu w trybie „Syntetyki”.

Opis:

„Na spacer Zakładamy spódnicę z golfem, skórzaną kurtką i butami motocyklistów. A na imprezę z przyjaciółmi – z satynowym topem, eleganckimi botkami z fakturą „pod krokodylem” i błyszczącymi długimi kolczykami.

Pokochasz tę spódnicę, ponieważ sprawi, że każdy obraz będzie jasny. Wystarczy wybrać podstawowy nurek lub obszerny sweter z modnym dekoltem w szpic, aby stworzyć rzeczywisty łuk. Model cięcia na zapach pasuje do każdego rodzaju figury, wysoki krój podkreśla talię. Spódnica idealnie pasuje do twojej sylwetki, dzięki wstążkom, dzięki którym można łatwo dostosować rozmiar. Wielokolorowy nadruk w paski przyniesie dynamikę nawet w zwięzły, codzienny wygląd.

Szczegół:

  • Wrap style dla idealnego dopasowania;
  • Rozkloszowany styl;
  • Dopasowanie pasa;
  • Długi pas tkaniny;
  • Paski druku z różnych kierunkach.

W składzie: 100% terylen-nieniszczący, doskonale zachowujący kolor Materiał.