Materiał:

Miękki, trwały, hipoalergiczny materiał, przyjemny dla skóry ze względu na wysoki procent bawełny w kompozycji. Tkaniny z dodatkiem terylenu dobrze zachowują kształt, nie marszczą się, służą przez długi czas, ubrania z mieszanej wiskozy idealnie pasują do każdej figury. Taka tkanina doskonale zachowuje kolor nawet po wielu praniach.

Skład: 50% bawełna, 50% terylenu

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny z bawełny mieszanej jest dość prosta – do prania tego materiału idealny jest tryb prania w temperaturze + 40 ° C, ubrania wystarczająco szybko schną, zalecamy prasowanie ubrań po złej stronie w temperaturze nie wyższej niż 120 ° C, reżim temperatury „jedwab”.

„Na co dzień nosić z podstawową koszulką, dżinsami i masywnymi trampkami, a do pracy, w której nie ma ścisłego ubioru, stwórz obraz z bluzką zapachową i klasycznymi szpilkami kitten heel.”

Spektakularne skórzane spódnice w nowym sezonie wciąż są u szczytu popularności: zostały uwzględnione w swoich kolekcjach SS’20 przez projektantów Tom Ford, Bottega Veneta i Givenchy. Minispódniczka z efektem zapachu z ekologicznej skóry na bazie bawełny jest wygodna w codziennym noszeniu i doskonale podkreśla piękno twoich stóp. Wysokie dopasowanie i oryginalne konstrukcje na pasie podkreślają talię. Spódnica ma wygodny zamek błyskawiczny.

Szczegół:

  • Odzież o skórzanej fakturze-trend podium SS ‚ 20 z pokazami Tom Ford, Bottega Veneta i Givenchy;
  • Uniwersalny zapach efekt cięcia z dekoracyjne serwety;
  • Wysoki wzrost podkreśla talii;
  • Długość mini;
  • Zamknięcie na zamek błyskawiczny;
  • Zawiera: 50% bawełna, 50% Terylene – przyjemny dla ciała, materiał odporny na zużycie;
  • Podszewka: 57% wiskoza, 43% terylen;

Pielęgnacja:

Aby usunąć zanieczyszczenia, użyj wilgotnej gąbki lub miękkiej szmatki z roztworem mydła, pranie w pralce nie jest zalecane. Do prasowania nadaje się delikatny tryb 30°.